Preloader

Değişim hangi şartlar altında gerçekleşir?

Firmamızdan aldığınız kişiye özel tasarımlar  (isim yazılı modeller) hariç tüm ürünlerde değişim yapılmaktadır. Değişim nedeni üründeki bir hata ise değişimlerdeki kargo ücretleri tarafımıza aittir. Farklı bir nedenle değişim yapılacaksa kargo tarafınıza ait olacaktır.

Değişim yapılabilmesi için alışverişiniz şu şartları barındırmalıdır:

  • Teslim tarihinden itibaren bir hafta içerisinde ürünü faturası ile birlikte tarafımıza göndermelisiniz.
  • Ürüne herhangi bir hasar vermemelisiniz.
  • Ürünü tüm aksesuarları ile birlikte göndermelisiniz.
  • Değişim formunu doldurmalısınız.
  • İsim yazılı modellerde herhangi bir üretim hatası varsa bu telafi edilir ancak iade veya değişim kabul edilmemektedir.

İade Şartları

İade süresi kaç gün?

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilinirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

İade şartları nelerdir?

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

  • Ürünün faturası, 
  • İade formu, 
  • 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

aydindecor.com’a iade için gönderilen ürünler incelenir ve ürünün hasarsız, kullanılmamış ve eksiksiz olduğu tespit edildikten iade kabul edilir. Ürünün kullanılmış olması, teslimat kapsamındaki aksesuarları ve yardımcı ürünleri, ambalajı olmaması halinde iade kabul edilmez.

İadenizin kabul edilmesinin ardından iade bedelinin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 – 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

Nasıl iade edeceğim?

Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi iletişim sayfasından tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Teknik departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. Kargo ücreti iade işlemi yapılırken düşülecektir. Yapılan gönderilerin ücreti gönderen kişiye aittir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.

İletişime Geçin